Zobu higiēna-ErgoFinger

ErgoFinger®

ergofingerC

ErgoMedi Ltd piedāvā inovatīvā aspiratora ierīci  ErgoFinger® – pirkstam piestiprināms vienreizējas lietošanas aspiratora uzgalis.

ErgoFinger®

ERGONOMISKS – nav nepieciešams kaitīgais, nemitīgais un spiedošais satvēriens ar pirkstiem un vienlaicīga plaukstas locītavas griezes kustība, tas palīdz saglabāt ērtu un ergonomisku pozu.

EFFEKTĪVS – atsūc šķidrumu efektīvi un precīzi, tāpēc sniedz redzamību darba zonā un uzlabo darba kvalitāti.

VIENKĀRŠA LIETOŠANA – nav nepieciešami pārtraukumi atsūkšanas ierīču paņemšanai, tādēļ paātrina darbu.

DIVI IZMĒRI- S/M un L/XL

ErfoFinger1
Precīzs dizains

ErgoFinger® ir izgatavots no mīksta un elastīga plastmasas materiāla. ErgoFinger® gļotādai draudzīgā dizaina dēļ, to var piespiest lūpām vai gļotādai ārpus darba zonas, netraumējot pacienta gļotādu.  Īpašas ventilācijas atveres un izcilnīši neļauj aspiratora uzgalim palikt piespiestam pie gļotādas. Rezultātā šķidruma atsūkšana notiek daudz efektīvāk un ir būtiski uzlabojusies redzamība.

ErgoFinger® priekšrocības

ErgoFinger® ir lēts risinājums ar plašām priekšrocībām zobārstniecības speciālistiem, kuri strādā vieni.

ErgoFinger® ir gatavs lietošanai, bez papildu izmaksām un nepieciešamības mainīt vakuma caurules.

ErgoFinger® var pilnībā aizstāt parastā lielapjoma aspiratora uzgali.

Anatomisks un ērti lietojams, revolucionārais un tajā pašā laikā vienkāršais aspiratora uzgalis nodrošina ergonomiskas pozas, ļaujot izvairīties no paceltas rokas, kakla saliekšanas un grozīšanas, plaukstas locītavas griezes kustības un pārāk cieša pirkstu satvēriena. Tas ir optimāls risinājums, lai samazinātu fizisko slodzi, kādai pakļauts zobārstniecības speciālists, kurš strādā vienatnē.

Pirksta apvalka dizains ir patīkams un anatomiski pielāgots, kas zobārstniecības speciālistam padara ērtu ierīces izmantošanu.

Lai klients būtu apmierināts un justos droši ārstēšanas laikā, galvenā nozīme ir sajūtām, tāpēc ir jāizvairās no brūcēm uz lūpām vai gļotādas, taču šāda veida starpgadījumi ir iespējami, ja izmanto tradicionālos lielapjoma atsūkšanas aspiratora uzgaļus, jo tie pārsvarā ir cietas plastmasas caurules ar asiem galiem. ErgoFinger® mīkstā aspiratora uzgaļa lietošana padara šķidruma atsūkšanu klientam patīkamu un drošu, jo būtiski samazinās pacienta gļotādas savainošanas risks.

360 grādu rotācija

360 grādos rotējošais uzgalis nodrošina atsūkšanas jaudu, kas precīzi vērsta uz darba zonu, padarot efektīvāku šķidruma atsūkšanu, uzlabojot redzamību un sniedzot iespēju ieņemt ergonomiski pareizu darba pozu, ko ir vieglāk saglabāt visas dienas garumā.

Regulējams garums

Uzgaļa maināmais garums nodrošina vieglas, efektīvas un precīzas darbības, neatkarīgi no dažādajām ārstēšanas zonām mutes dobumā.

Piemēram, strādājot ar aizmugurējiem zobiem, garums var tikt pagarināts, lai aizsniegtu dziļākās vietas, savukārt, strādājot ar priekšējiem zobiem, var izmantot īsāku garumu – abos gadījumos nepieciešamā piepūle ir viena un tā pati.

Vienreizlietojams

Visas vienreizlietojamā izstrādājuma priekšrocības – gatavs lietošanai, drošs, higiēnisks, ērts, bez pacientu savstarpējas inficēšanās riska.