Rotējošie instrumenti

SIA Plandent  Latvijas zobārstiem piedāvā plašu turbīnu  un leņķagalu izvēli. Mūsu piegādātāju –  W&H (Austrija) , MORITA (Japāna) un PLANMECA (Somija) kvalitatīvie produkti, ir pieejami dažādās cenās un funkcionalitātes kategorijās.

Mūsu piedāvātos instrumentus ir iespējams savietot ar Jūsu praksē jau esošajām W&H, KAVO, SIRONA, BienAir, NSK turbīnu savienojuma sistēmām vai mikromotoriem.

SIA PLANDENT arī nodrošina piegādāto rokas instrumentu garantijas servisu 12 mēnešus no pārdošanas brīža, kā arī pēcgarantijas servisu un apkalpošanu.

W&H (Austrija)

 

Synea un Allegra rotējošie instrumenti ir pazīstami vairumam profesionāļu. Tagad W&H ir nākuši klajā ar divām jaunām Synea sērijām:

Vision, ar revolucionāro 5Penta LED + gaismas gredzenu, kas turbīnas galviņā ir izkārtots pamīšus ar 5 dzesēšanas sprauslām, nodrošinot 100% neapēnotu preparācijas lauku.

Fusion, kuras gaismas kvalitāte ir tikpat augsta kā „vecajai” Synea sērijai, bet vēl ergonomiskāku satveri un efektīvu 4 sprauslu dzesēšanas sniegumu. Iepazīstieties ar sīkāku informāciju sadaļās ‘’turbīnas’’ un ‘’leņķa gali’’.

 
 

 

Morita (Japāna)

MORITA rotējošie instrumenti Latvijas tirgū ir jaunums, kurš ļoti strauji iekaro popularitāti zobārstniecības profesionāļu vidū. J Moritas (Japāna) korporācija, uzsākot aktīvu savu rotējošo instrumentu mārketingu  Rietumeiropas un Austrumeiropas  tirgū, 2014 gada rudenī nonāca pie lēmuma būvēt vēlvienu papildus ražotni TwinPower turbīnu un Torch Tech leņķa galu ražošanai – noieta apjoms 2013/2014 gadā pārsteidza pat visspiesardzīgākās prognozes.

PLANMECA (Somija)

Planmeca rotējošie instrumenti ir atpazīstami pēc to skanīgajiem nosaukumiem.

Sonea – ir Planmeca turbīnu klāsta nosaukums, bet Minea – leņķagalu klāsta nosaukums.

Planmeca leņķa gali Minea, ir izgatavoti ar novatorisko HAS – higiēnisko aizsargsistēmu. Ar speciālu sveķu palīdzību tiek aizpildītas tukšās telpas leņķagala iekšpusē, tādejādi novēršot aplikuma uzkrāšanos leņķagala iekšpusē, un pastarpināti samazinot darbības skaļumu. Necirkulārais leņķa galu apvalks nodrošina lielisku instrumenta satveršanu un manipulēšanu.