QUIET ON-aktīvie ausu aizbāžņi

 

 Aizsargājiet savu dzirdi!

QuietOn faktiski noslāpē troksni zobārstniecības klīnikā, neierobežojot saziņu starp personālu un pacientiem.

  • Mazs, higiēnisks un viegli lietojams
  • Samazina nepārtraukta trokšņa radīto spriedzi
  • Palīdz koncentrēties saspringtas darba fāzes laikā
  • Arī pacienti var valkāt austiņas

QuietOn – brīvība no nepārtrauktā trokšņa zobārstniecības klīnikās
QuietOn aktīvie ausu aizbāžņi aizsargā zobārstniecības klīnikas personālu, vienlaikus ļaujot sarunāties ar pacientu. Bijušie Nokia inženieri Janne Kyllönen un Matti Nisula izstrādāja QuietOn, pasaulē pirmos aktīvos ausu aizbāžņus, lai atrisinātu trokšņa radītās problēmas cilvēku ikdienas dzīvē QuietOn kļuva par sensāciju, un daudzi lietotāji atklāja, ka ierīce pasargā viņus, piemēram, no lidmašīnas kabīnes vai atvērtā tipa biroja trokšņiem. QuietOn izpilddirektors Pekka Sarlund, izmantojot ausu aizbāžņus kā pacients vietējā zobārstniecības klīnikā Oulu, Somijā, atklāja, ka zobārst- niecības personālam vajag aizsargāt dzirdi. Pirmie izmēģinājumi šādā vidē tika veikti tajā pašā zobārstniecības klīnikā. Pēc tam, kad zobārstniecības personāls un pacienti bija trīs nedēļas tos izmēģinājuši, QuietOn saņēma apbrīnojami labas atsauksmes. Mūsdienās QuietOn izmanto simtiem zobārstniecības klīnikās septiņās dažādās valstīs.

Kāpēc zobārstniecības personālam ir svarīga dzirdes aizsardzība?
Iepriekš troksnim zobārstniecības klīnikās un laboratorijās veltīts pārsteidzoši maz uzmanības, lai gan zobārstniecības klīniku darbinieki ir pakļauti nepārtrauktam troksnim katru dienu visu savas karjeras laiku. Zobārstniecības aprīkojuma ražotāji ir mēģinājuši samazināt, piemēram, urbju, radīto troksni. Tomēr vēl aizvien urbju un siekalu atsūcēju radītais troksnis var kaitēt zobārstniecības personāla dzirdei. Ir zinātniski pierādīts, ka zobārsti zaudē dzirdi vidēji jau 45 gadu vecumā. Pastāvīgā saskare ar troksni var izraisīt stresu un samazināt spēju koncentrēties.
Kāpēc aktīva trokšņa izolēšana ir ideāli piemērota zobārstniecības klīnikām un laboratorijām?

Aktīvās trokšņa izolēšanas tehnoloģija samazina ienākošo troksni, ģenerējot pretējas fāzes skaņas viļņus. QuietOn samazina gan augstas, gan zemas frekvences skaņas, vienlaikus ļaujot sadzirdēt sarunu. Ieguvums zobārstniecībā ir tas, ka QuietOn novērš stresu izraisošus un kaitinošus zobārstniecības aprīkojuma radītus trokšņus, bet ļauj sarunāties ar pacientu vai kolēģi. Vienlaikus kļūst vieglāk koncentrēties, jo fona troksnis samazinās.
OuietOn vienas stundas uzlāde nodrošina 50 stundu darbības laiku, kas ļauj tos lietot visu darba nedēļu bez uzlādes. Ausu aizbāžņi un uzlādes apvalks ir mazi un viegli pārnēsājami kabatā. Ausu aizbāžņi ieslēdzas automātiski, kad tos izņem no apvalka, – nav vajadzības nospiest pogu vai pielāgot iestatījumus. QuietOn nerada spiedienu auss kanālā kā parastie mīksto putu ausu aizbāžņi, tāpēc tos ir ērti lietot ikdienā. Pateicoties nomaināmajiem silikona uzgaļiem, QuietOn var izmantot arī zobārstniecības pacienti. Silikona uzgaļus var arī mazgāt, kas nodrošina QuietOn atbilstību pat stingrākajām higiēnas prasībām.
QuietOn aktīvos ausu aizbāžņus tagad piedāvā SIA Plandent.