PLANMECA un CephX Technologies LTD

PLANMECA sadarbībā ar CephX Technologies LTD piedāvā jaunu pakalpojumu automātiskai cefalometriskajai meklēšanai un analīzēm. Izmantojot datormācīšanās tehnoloģiju un mākslīgo intelektu, pakalpojums ir izstrādāts, lai palīdzētu ikdienas darbā ortodontijas speciālistiem visā pasaulē. Tas automātiski nodrošina cefalometrisko meklēšanu un veic analīzi ar dažiem klikšķiem un dažu sekunžu laikā, kad tas ir integrēts Planmeca Romexis® zobu attēlveidošanas programmatūrā.

PLANMECA un CephX Technologies LTD ir laiduši klajā automātisku cefalometrisko meklēšanas un analīžu pakalpojumu Planmeca Romexis® programmatūrai. Jaunais pakalpojums izmanto CephX inteliģento AlgoCeph algoritmu – sarežģītu mākslīgā intelekta un datormācīšanās tehnoloģiju lietojumu, kas balstīts uz tūkstošiem manuāli veidotu cefalometrisko attēlu.

AlgoCeph integrācija Planmeca Romexis programmatūrā ievērojami pilnveido ortodontijas speciālistu darbu. Kad attēlu uzņemšana programmatūrā ir pabeigta, ar dažiem klikšķiem var pasūtīt automātisku cefalometrisko analīzi un saņemt to dažu sekunžu laikā.

Pakalpojumu var izmantot arī tiešsaistē no īpašas tīmekļa vietnes, kas paredzēta Planmeca lietotājiem, kuriem vēl nepieciešams veikt atjauninājumu uz jauno Planmeca Romexis programmatūras versiju 4.6.

„Datormācīšanās tehnoloģijai ir milzīgs potenciāls radioloģijas pasaulē,” stāsta Ville Salonens, Planmeca Digitālās attēlveidošanas un lietojumprogrammu nodaļas produktu menedžeris. „Mēs ļoti vēlamies palīdzēt mūsu produktu lietotājiem ietaupīt laiku un koncentrēties uz pacientu ārstēšanu, piedāvājot tiem piekļuvi šādam nebijušam pakalpojumam. Ortodontijas nākotne tagad ir tikai viena klikšķa attālumā!” Cefalometriskā analīze tiek bieži izmantota zobārstu un ortodontu vidū, lai pētītu skeleta attiecības kraniofaciālajā kompleksā. Tai var būt arī daudzi citi pielietojumi, piemēram, nākotnes izmaiņu prognozēšana, notiekošo ārstēšanas plānu uzraudzība, pacienta dentofaciālo proporciju novērtēšana un palīdzība ārstiem patoloģiju atpazīšanā. Šo iemeslu dēļ cefalometriskajai analīzei ir būtiska nozīme, izstrādājot un izvērtējot pacientiem piemērotus ārstēšanas plānus.

Ir bijis izaicinājums iegūt analīzes uzticamā un izmaksu ziņā efektīvā veidā, jo arvien pieaug pacientu gaidas un konkurence tirgū. CephX izstrādātais AlgoCeph algoritms ietaupa speciālistu dārgo laiku, samazina cilvēka kļūdu iespējamību un veicina labāku efektivitāti un uzlabotu darbu ar pacientiem, jau sākot no pirmās vizītes. Tā vietā, lai tērētu vērtīgu laiku apmācībās un citu speciālistu veiktā darbu uzraudzībā un atbalstīšanā, ārsti var paļauties uz sarežģītu programmatūras shēmu vienā no lielākajām cefalometriskajām datu bāzēm pasaulē un koncentrēties uz vērtību veidojošu pacientu caurlaidību.

„Ortodontijas pasaulē viss strauji attīstās, tai nodrošinot pastāvīgus uzlabojumus pacientu aprūpē,” stāsta Daniels Abrahams, CephX Technologies LTD priekšsēdētājs.

„Mūsu pirmā prioritāte vienmēr ir bijusi palīdzēt speciālistiem koncentrēties uz to, sniedzot viņiem mierīgu prātu par cefalometriskajām analīzēm.”

„Tas ir arī galvenais iemesls, kāpēc esam uzsākuši sadarbību ar Planmeca un iestrādājuši AlgoCeph tehnoloģiju Planmeca Romexis programmatūrā,” turpina Abrahams. „Esam lepni, ka varam radīt, manuprāt, ievērojamu tirgus revolūciju. Mēs ceram radīt vēl daudz izdevīgākas inovācijas jau tuvākajā nākotnē, izmantojot šo tehnoloģiju un sadarbību.”

Ja esat praktizējošs ortodonts un vēlaties sniegt saviem pacientiem labāku aprūpi, izmantojot vienkārši un ātri iegūstamas cefalometriskās analīzes, apmeklējiet planmeca.cephx. com jau šodien!