PLANMECA Sovereign Classic

Planmeca Sovereigen Classic 

                                                                 ar Planmeca Salonna lampu un instrumentu padevi no augšas

Planmeca ārstēšanas iekārtai Planmeca Sovereign® Classic ir ideāls dizains, kas atvieglo Jūsu darbu visas dienas garumā. Iekārtas inteliģentais dizains izpaužas it visā no pacientu ārstēšanas līdz pat ērti veicamai infekciju kontrolei.

  • Pievienojams datortīklam
  • Vadība un kontrole no planšetes
  • Intraorālo skenera savienojamība
  • Super ergonomiska
  • Interaktīva vadības pults
  • Darbības reģistrēšanas iespēja
  • Bezvadu pedālis
  • Vienkārša instrumentu maiņa

Inteliģentas dizaina detaļas

Planmeca Sovereign® Classic dizaina pamatā ir ergonomika, komforts un ērta lietošana. Kompaktā, nevainojamā strūklaka padara iekārtu par ideālu izvēli ārstniecības kabinetā. Uz lietotāju orientētais dizains nodrošina izcilu lietošanas ērtumu gan Jums, gan Jūsu asistentam. Krēslam ir fiksēti kāju balsti, kas nodrošina teicamu pacienta komfortu, kā arī bezvīļu pārvalks.

sgn_classic_clever_image

Īpaši ērti lietojams

Iestatiet iekārtu, kā nepieciešams, izmantojot viegli saprotamo skārienjūtīgo ekrānu, kuru var iestatīt dažādās valodās. Ievietojiet Jums nepieciešamo darbarīku instrumentu pultī, kurā ir sešas vietas, un ērti lietojiet iekārtu jau pirmajā dienā. Ar manuālo funkciju, kas palīdz pagriezt strūklaku un sēdekli pa labi un pa kreisi, novietojiet iekārtu vēlamajā pozīcijā. Praktiskais un modulārais Flexy™ turētājs sūkšanas šļūtenēm un citiem instrumentiem nodrošina atbalstu visām Jūsu ārstēšanas vajadzībām.

Inteliģenta infekciju kontrole

Planmeca Sovereign Classic piedāvā vismodernākās infekciju kontroles sistēmas. Regulāra tīrīšana vai nepārtraukta dezinfekcija – tā ir Jūsu izvēle. Viss nepieciešamais infekciju kontroles procedūru veikšanai ir sakārtots loģiskos nodalījumos.

 

Kā veikt atsūkšanas instrumentu skalošanu

Kad jāveic: no rīta un pēc katra pacienta

Kā veikt atsūkšanas instrumentu tīrīšanu

Kad jāveic:  pēc katras darba dienas