Planmeca Solanna™

JAUNUMS

JAUNĀ zobārstniecības lampa Planmeca Solanna™ nodrošina perfektu redzamību visā ārstēšanas laukā, vienlaikus piedāvājot regulējamu spilgtumu un krāsu temperatūru.

PLANMECA Solanna™ uzlabotā LED tehnoloģija un spoguļo ptika garantē plašu apgaismošanas lauku, kas nodrošina teicamu redzamību katrā ārstēšanas lauka stūrī, samazinot nepieciešamību koriģēt lampas galvu ārstēšanas laikā.

„Mūsu jaunā darba lampa ir fantastisks mūsu produktu saimes papildinājums. Zobārstniecības nozarē nozīme ir katrai detaļai, un tieši tāpēc mēs vēlējāmies ieviest tirgū šo lielisko risinājumu,” stāsta Jukka Kanerva, Planmeca Zobārstniecības iekārtu un CAD/CAM nodaļas viceprezidents.

Planmeca Solanna viendabīgā gaismas intensitāte nodrošina līdz minimumam samazinātas ēnas neatkarīgi no lampas attāluma no ārstēšanas lauka, un gaismas kūļa asās malas rada mazāku slodzi pacienta acīm. Planmeca Solanna īpašais kompozītmateriālu režīms ļauj droši izmantot kompozītmateriālus un novērš nevēlamu pirmspolimerizāciju.

Šī darba lampa ir attīstīta un izstrādāta jebkāda auguma lietotājiem, sēdus vai stāvus pozīcijām. Tās ārkārtīgi garais kronšteins nodrošina optimālus darba apstākļus visu veidu operācijām. Planmeca Solanna patiesi tur savus solījumus ar tās daudzajām regulējamām funkcijām,” stāsta Kanervas kungs.

Slēdzis ir novietots uz lampas inovatīvajiem rokturiem ērtākai kontrolei. Noņemamos un autoklāvā sterilizējamos rokturus var mazgāt arī mazgāšanas/dezinficēšanas mašīnās. Novatoriskie rokturi apvienojumā ar putekļu necaurlaidīgo lampas kapsulu un viendabīgo aizmugurējo vāciņu garantē optimālu infekciju kontroli. Planmeca Solanna var tikt savienota arī ar Planmeca Romexis® programmatūru, lai iegūtu uzticamu informāciju par lampas lietošanu.