PLANMECA Romexis Smile Design

 

 

 

PLANMECA Romexis® Smile Design programmatūra  
Galvenās digitalā dizaina priekšrocības slēpjas ātrumā, elastībā un uzlabotā saziņā starp pacientu un ārstniecības komandu. Pieejama Mac Os and Windows
14 valodās

 

 

 

 

Vizuāls rezultāts dažās minūtēs pirmajā vizītē

Planmeca Romexis® Smile Design raksturo plūstoša un racionalizēta darba plūsma. Programmatūra ļauj manipulēt ar katra zoba pozīciju, formu vai izmēriem atsevišķi, lai panāktu labāko iespējamo izskatu un iederību, nodrošinot fantastiskus rezultātus tikai dažās minūtēs.

Ātra un saprotama darba plūsma

Planmeca Romexis® Smile Design tiek uzņemti divi pacienta fotoattēli – viens sejas fotoattēls ar smaidu un viens retraktora fotoattēls. Abi fotoattēli tiek uzmanīgi uzņemti no viena un tā paša leņķa, izmantojot kameras statīvu. Distālais attālums starp augšžokļa centrālajiem priekšzobiem tiek mērīts ar dastmēru attēla kalibrēšanai. Tiek noteikts arī piemērots jauno zobu tonis.Tad pacienta smaida fotoattēls tiek importēts smaida dizaina programmatūrā. Tiek analizētas pacienta sejas proporcijas – tostarp smaida līnija, centrālā līnija un papillārā līnija. Pacientam tiek vizuāli izskaidrotas dažādas ārstēšanas iespējas, izmantojot programmatūras silueta rīku. Pacients var piedalīties ārstēšanas plānošanas procesā, vizuāli izsakot savas vēlmes attiecībā uz gala rezultātu.

Lai pabeigtu dizainu, pacienta retraktora attēls tiek uzklāts virs smaida attēla, kas ļāva apskatīt un modificēt smaganu zonu.


 

 

Skaidra komunikācija

Plameca Romexis® Smile Design ir unikāls saziņas rīks. Tas ļauj zobārstiem vizuāli sazināties ar starpdisciplināru speciālistu komandu un zobārstniecības laboratorijām, nodrošinot pacienta apstiprinātu ārstēšanas mērķu sasniegšanu. Dizainus var droši kopīgot ar Planmeca Romexis® Cloud datņu apmaiņas servisa starpniecību vai ar iRomexis™ un Planmeca mRomexis™ mobilajām lietotnēm.


Integrācija ar CAD/CAM un Ortho risinājumiem

Planmeca Romexis® Smile Design ļauj zobārstiem paveikt vairāk nekā tikai skaidru vizualizāciju. Pabeigti smaida dizaini, ko var plūstoši eksportēt uz jebkuru CAD/CAM programmu īstenošanai, piemēram, Planmeca PlanCAD® Easy, Planmeca Romexis® 3D Ortho Studio vai jebkuru Planmeca Romexis® 3D moduli. 2D dizains darbojas kā vizuāla norāde vai atsauce fiziskā maketa izveidei, kā arī galīgajai atjaunošanai.

Ieguvumi
Pacienti Zobārsti Zobārstniecības klīnikas Zobārstniecības laboratorijas
Iesaistieties sava jaunā smaida dizaina veidošanā kopā ar savu zobārstu Demonstrējiet pacienta jaunā smaida vizualizāciju viņu pirmajā vizītē Pārveidojiet savu klīniku īstā smaida veidošanas klīnikā un izmantojiet to, lai izceltu sevi mārketingā Uzlabojiet gadījuma izpratni, vizualizējot pacienta seju, ieplānoto smaidu un saistītos izmērus
Aplūkojiet sava jaunā smaida vizualizāciju, pirms piekrītat ārstēšanai Uzlabojiet saziņu un informācijas apmaiņu ar citiem speciālistiem un zobārstniecības laboratorijām Nodrošiniet, lai visas ārstēšanas būtu paveiktas saskaņā ar plānu