ROMEXIS

PLANMECA Romexis® programmatūra attēliem

Planmeca Romexis® viegli izmantojams programmatūras komplekts, tas nodrošina bagātīgu rīku komplektu, lai apmierinātu  attēla veidošanas noteiktās prasības zobārstniecībā- kā mazās, tā  lielās klīnikās. Tā atbalsta universālo  2D un 3D attēlu klāsta veidošanu. Tā ir pasaulē vadošā attēla veidošanas programmatūra.

 

romexis_perusC


Planmeca Romexis CAD/CAM module

Planmeca CAD/CAM

Planmeca CAD/CAM™ ir digitāls risinājums datorizētai zobu skenēšanai, iegūto datu apstrādei un dizainam, vēlamā dentālā produkta augstas precizitātes frēzēšanai./one_half_last]

 

 


 

 

 

PLANMECA Romexis® Smile Design programmatūra  
Galvenās digitalā dizaina priekšrocības slēpjas ātrumā, elastībā un uzlabotā saziņā starp pacientu un ārstniecības komandu. Pieejama Mac Os and Windows
14 valodās

Pacienta uzraudzības sensors

Tagad visas Planmeca zobārstniecības iekārtas ir aprīkotas ar pacienta uzraudzības sensoru! Šis sensors nodrošina informācijas plūsmu klīnikai par zobārstniecības krēsla izmantošanu. Informācija ietver iekārtas lietotāju, lietojuma laiku, datumu,  darbības (kā –RTG, Error, Alert) un apkopi. Šo uzraudzības sensora darbību nodrošina ar Planmeca Romexis® Clinic Menegments moduli.


Viegla darba plūsma

Planmeca Romexis® atbalsta dažādas darba plūsmas no daudzfunkcionālas 2D attēla veidošanas un apstrādes līdz unikālai 3D attēla plānotai kombinācijai. Pateicoties vienkāršībai, kā vadošajam dizaina principam, Planmeca Romexis® piedāvā viegli lietojamus rīkus, kas garantē, ka programmatūru var izmantot ar minimālu apmācību.

Labākā saderība ar citām sistēmām

Planmeca Romexis® piedāvā lielisku saderību ar citām sistēmām, ļaujot jums brīvi izmantot trešās puses produktus savā klīnikā. TWAIN atbalsts un DICOM standarta atbilstība nodrošina to, ka mūsu elastīgo programmatūru var viegli izmantot ar lielāko daļu sistēmu. Pilns atbalsts gan Windows, gan Mac OS operētājsistēmām nodrošina papildu brīvību, strādājot jūsu klīnikā.


Attēlu veidošanas iespējas

2D attēlu veidošana

Visus panorāmas attēlus var uzņemt ar vienu rentgena aparātu. SmartPan sistēma izmanto to pašu 3D sensoru 2D panorāmas attēlu veidošanai. Ir iekļauts MultiView SmartPan, kas izveido deviņus panorāmas attēlus ar dažādiem leņķiem

2D skata programma sniedz 2D attēlus ar 3D sensoru vai nu apjoma pozicionēšanas (izpētīšanas) nolūkiem, vai arī ar ilgāku ekspozīcijas laiku diagnostikas nolūkiem. Diagnostikas 2D attēli tiek saglabāti Romexis® datubāzē.

3D attēlu veidošana

Planmeca ProMax 3D nodrošina augstas izšķirtspējas volumetriskus 3D attēlus apakšžokļa, augšžokļa un visai mutes zonai.

Īpaša Impression Scan programma izveido ļoti precīzus 3D attēlus, pamatojoties uz nospiedumiem un atveidojumiem ģipsī.

Planmeca ProFace ™ – Planmeca 3D rentgena iekārta nokomplektēta ar Planmeca ProFace ™  ir pirmā CBCT iekārta ar integrētu 3D virsmas skenēšanu. Tikai viena attēla  veidošanas sesija izveido gan 3D attēlu, gan CBCT apjomu. Tagad iespējams iegūt trīsdimensionālu attēlu nepakļaujot pacientu jonizētai starojuma ietekmei. Ar Planmeca ProFace iegūto attēlu var izmantot ortodontijas, sejas-žokļu un plastiskās operācijas plānošanas programmatūrās.

Planmeca ProFace ™ unikālā 3D sejas attēla modulis uzstādāms visām Planmeca 3D rentgena iekārtām

 

Proface4


 

 

Planmeca ProMax® 3D sērijas attēla veidošanas režīms endodontijas vajadzībām

Ar lepnumu iepazīstinām ar mūsu jauno, īpaši endodontiskiem pētījumiem paredzēto attēla veidošanas režīmu. Jaunais attēla veidošanas režīms ir pieejams visās jaunajās Planmeca ProMax® 3D sērijas iekārtās  un nodrošina pat vissīkāko anatomisko detaļu vizualizāciju.

Inteliģentais Planmeca AINO™ trokšņu noņēmējs un Planmeca ARA™ artefaktu noņemšanas algoritmi ļauj iegūt kristāldzidrus attēlus bez trokšņa fona. Jaunais attēla veidošanas režīms ir ideāli piemērots endodontijas vajadzībām, kā arī citiem gadījumiem, kas skar nelielas anatomiskās detaļas, piemēram, vidusausi.

 

endoc

CephX

PLANMECA sadarbībā ar CephX Technologies LTD piedāvā jaunu pakalpojumu automātiskai cefalometriskajai izmeklēšanai un analīzēm. Izmantojot datormācīšanās tehnoloģiju un mākslīgo intelektu, pakalpojums ir izstrādāts, lai palīdzētu ikdienas darbā ortodontijas speciālistiem visā pasaulē. Tas automātiski nodrošina cefalometrisko meklēšanu un veic analīzi ar dažiem klikšķiem un dažu sekunžu laikā, kad tas ir integrēts Planmeca Romexis® zobu attēlveidošanas programmatūrā.

PLANMECA un CephX Technologies LTD ir laiduši klajā automātisku cefalometrisko meklēšanas un analīžu pakalpojumu Planmeca Romexis®programmatūrai. Jaunais pakalpojums izmanto CephX inteliģento AlgoCeph algoritmu – sarežģītu mākslīgā intelekta un datormācīšanās tehnoloģiju lietojumu, kas balstīts uz tūkstošiem manuāli veidotu cefalometrisko attēlu.