ROMEXIS

PLANMECA Romexis® programmatūra attēliem

Planmeca Romexis® viegli izmantojams programmatūras komplekts, tas nodrošina bagātīgu rīku komplektu, lai apmierinātu  attēla veidošanas noteiktās prasības zobārstniecībā- kā mazās, tā  lielās klīnikās. Tā atbalsta universālo  2D un 3D attēlu klāsta veidošanu. Tā ir pasaulē vadošā attēla veidošanas programmatūra.


Planmeca CAD/CAM

Planmeca CAD/CAM™ ir digitāls risinājums datorizētai zobu skenēšanai, iegūto datu apstrādei un dizainam, vēlamā dentālā produkta augstas precizitātes frēzēšanai. Vairāk informācijas šeit.


PLANMECA Romexis® Smile Design programmatūra  
Galvenās digitalā dizaina priekšrocības slēpjas ātrumā, elastībā un uzlabotā saziņā starp pacientu un ārstniecības komandu. Pieejama Mac Os and Windows
14 valodās

Pacienta uzraudzības sensors

Tagad visas Planmeca zobārstniecības iekārtas ir aprīkotas ar pacienta uzraudzības sensoru! Šis sensors nodrošina informācijas plūsmu klīnikai par zobārstniecības krēsla izmantošanu. Informācija ietver iekārtas lietotāju, lietojuma laiku, datumu,  darbības (kā –RTG, Error, Alert) un apkopi. Šo uzraudzības sensora darbību nodrošina ar Planmeca Romexis® Clinic Menegments moduli.


Planmeca ProFace ™ unikālā 3D sejas attēla modulis uzstādāms visām Planmeca 3D rentgena iekārtām

Proface4


Planmeca ProMax® 3D sērijas attēla veidošanas režīms endodontijas vajadzībām

Ar lepnumu iepazīstinām ar mūsu jauno, īpaši endodontiskiem pētījumiem paredzēto attēla veidošanas režīmu. Jaunais attēla veidošanas režīms ir pieejams visās jaunajās Planmeca ProMax® 3D sērijas iekārtās  un nodrošina pat vissīkāko anatomisko detaļu vizualizāciju.

Inteliģentais Planmeca AINO™ trokšņu noņēmējs un Planmeca ARA™ artefaktu noņemšanas algoritmi ļauj iegūt kristāldzidrus attēlus bez trokšņa fona. Jaunais attēla veidošanas režīms ir ideāli piemērots endodontijas vajadzībām, kā arī citiem gadījumiem, kas skar nelielas anatomiskās detaļas, piemēram, vidusausi.

endoc

PLANMECA sadarbībā ar CephX Technologies LTD piedāvā jaunu pakalpojumu automātiskai cefalometriskajai izmeklēšanai un analīzēm. Izmantojot datormācīšanās tehnoloģiju un mākslīgo intelektu, pakalpojums ir izstrādāts, lai palīdzētu ikdienas darbā ortodontijas speciālistiem visā pasaulē. Tas automātiski nodrošina cefalometrisko meklēšanu un veic analīzi ar dažiem klikšķiem un dažu sekunžu laikā, kad tas ir integrēts Planmeca Romexis® zobu attēlveidošanas programmatūrā.

PLANMECA un CephX Technologies LTD ir laiduši klajā automātisku cefalometrisko meklēšanas un analīžu pakalpojumu Planmeca Romexis®programmatūrai. Jaunais pakalpojums izmanto CephX inteliģento AlgoCeph algoritmu – sarežģītu mākslīgā intelekta un datormācīšanās tehnoloģiju lietojumu, kas balstīts uz tūkstošiem manuāli veidotu cefalometrisko attēlu.