PLANMECA ProX

Intraorālais rentgens Planmeca ProX 

                  uz Planmeca Compact i Touch   

 

  • Ērta lietošana un precīza pozicionēšana
  • Optimāla izšķirtspēja, kontrasts un blīvums
  • Ātrāka rentgena izmeklēšana ar digitālo sensoru

Intraorālo rentgena iekārta nodrošina vieglu un precīzu pozicionēšanu, vienkāršu attēlveides procesu un augstas kvalitātes attēlus ar augstu izšķirtspēju. Planmeca ProX ir īpaši izstrādāta, lai padarītu intraorālo attēla veidošanas procesu vienkāršāku un uzticamāku nekā jebkad agrāk.

Ātra attēla veidošanas parametru iestatīšana

Planmeca ProX ir ieprogrammēti ātrie iestatījumi dažādām ekspozīcijas vērtību kombinācijām. Attēla veidošanas parametri tiek iestatīti automātiski saskaņā ar izvēlēto ekspozīcijas laukumu un diagnostikas vajadzībām. Ja nepieciešams, vērtības var regulēt arī manuāli. Vienkārši izvēlieties attēla veidošanas receptoru, lai automātiski pielāgotu ieprogrammētos iestatījumus filmai, attēlu apstrādes plāksnei vai digitālajiem sensoriem un ātri pārietu uz jaunu apstrādes tehniku bez pārprogrammēšanas.

 

Ekskluzīva intraorālā rentgena iekārta

  • Optimāli attēli visām diagnostikas vajadzībām: regulējams kV un mA
  • Ātra un ērta izmantošana: ieprogrammēti ātruma iestatījumi, praktisks dizains
  • Gatava digitālai izmantošanai
  • Integrēta ar Planmeca ProSensor® sistēmu
  • Nevainojama darba plūsma ar Planmeca Romexis®
  • Daudzpusējas uzstādīšanas iespējas

Īpaši elastīga attēlu apstrāde

Planmeca ProX™ pielāgojas attēla veidošanas tehnikai gan ar īso, gan garo konusu. Maksimālai apstarošanas higiēnai ir iespējams pielāgot papildu taisnstūra kolimatoru pēc garā konusa parauga. Stabilā rentgena strēle nodrošina precīzu un stabilu vieglās rentgena lampas novietojumu. Iekārtas elastīgās uzstādīšanas iespējas ļauj to pielāgot dažādām prasībām un klīniku iekārtojumiem.

[/one_half_last]

 

 

Ātrāki rentgena izmeklējumi ar digitālo sensoru

Iegūstiet iespēju izmantot vislabākās funkcijas lietotājdraudzīgajā intraorālajā attēla veidošanā, apvienojot Planmeca ProX un Planmeca ProSensors  digitālo sensoru sistēmas. Attēls tiek parādīts uz ekrāna tikai dažas sekundes pēc tā eksponēšanas, un tiek ievērojami samazināts nepieciešamais intraorālās rentgena izmeklēšanas laiks salīdzinājumā ar attēla veidošanas plāksnēm vai parasto filmu.

prox_sensor