Planmeca ProSensor

Planmeca ProSensor® HD

prosensorhd_slaideris

Lai izpildītu visas intraorālās attēlveidošanas vajadzības, Planmeca ProSensor HD ir pieejamas 3 dažādos izmēros. Noapaļotās sensora malas padara procedūru konfortablu pacientam un attēli ir gatavi dažu sekunžu laikā.

Ērta lietošana

  • Izcila attēlu kvalitāte
  • Izsmalcināts un izturīgs sensora dizains
  • Integrēts ar Planmeca ProX™ intraorālo rentgena iekārtu optimālai darbplūsmai

Izturīgs sensors

Sensoru korpusa inteliģentais dizains ar noapaļotajām malām un plašu attēlveides laukumu maksimāli uzlabo pacienta komfortu un attēlveides sniegumu.

 

 

Gudras dizaina detaļas

Visi trīs sensoru izmēri (0, 1 un 2) ir marķēti ar skaidri salasāmiem simboliem uz magnētiskā kontakta, tādēļ tie ir ērti izmantojami. Noapaļotie 2. izmēra sensoru stūri ievērojami uzlabo pacienta komfortu. Sensora kabelis ir pastiprināts ar kevlara šķiedru materiālu un sastāv tikai no diviem vadiem – tā īpašā izturība ir pierādīta plaša mēroga testos. Šo hermētiski noslēgto sensoru var pilnībā iegremdēt dezinfekcijas līdzeklī efektīvai infekciju kontrolei.

Magnētiskais kontakts

Trīs dažādo sensoru izmēru dēļ Planmeca ProSensor® nav jāziedo lietošanas ērtums. Magnētiskais kontakts starp sensoru un vadības bloku nodrošina, ka sensors vienmēr ir pareizi ievietots, jo tas ir ērti pieslēdzams ar vienu rokas kustību. Tas arī ievērojami paaugstina drošību – ja rentgenstaru avots vai pacients stipri izkustās, savienojums tiek nekavējoties pārtraukts.

Augstas kvalitātes attēli bez kompromisiem

LED lampa un dažādu krāsu vadības bloka lampiņas rāda sensoru sistēmas statusu un sniedz norādījumus, kā arī nodrošina veiksmīgu attēla izveidi. Planmeca ProSensor ir pieejams ar USB vai Ethernet saskarni. Sensoru turētājs TrollByte Plus ir īpaši izstrādāts, lai veiktu izmeklējumus visā mutē, un garantē augstas kvalitātes attēlus pat grūti pieejamās vietās, netraucējot pacienta komfortu.