PLANMECA ProOne

Planmeca ProOne

PanoramaProOne1

Eleganta efektivitāte

  • Piemērots jebkuram zobārstam
  • Pilnībā digitalizēts vispusējs 2D panorāmas rentgens
  • Ar dažādām attēlveidošanas lietojumprogrammām

Planmeca ProOne ietver revolucionāras inovācijas un apvieno plašas diagnostikas iespējas ar visaugstāko attēla kvalitāti vienā kompaktā, lietotājam draudzīgā paketē.

Autofokuss – ikreiz ideāls panorāmas attēls

Unikālā autofokusa funkcija automātiski pozicionē fokusa slāni, izmantojot zemas devas pacienta centrālo priekšzobu testa attēlu. Pacienta anatomijas īpatnības tiek izmantotas, lai aprēķinātu atrašanās vietu un nodrošina praktiski nevainojamu pacienta pozicionēšanu, kas ievērojami samazina nepieciešamību pēc atkārtotas attēla uzņemšanas. Rezultātā ikreiz tiek iegūti ideāli panorāmas attēli.

Vienkārša pacienta pozicionēšana

Atvērta pacienta pozicionēšana un sānu pieeja samazina kļūdu iespējamību, ko rada nepareiza pacienta pozīcija, ļaujot Jums brīvi uzraudzīt pacientu gan no priekšpuses, gan no sāniem. Pieeja no sāniem ļauj ērti piekļūt jebkuram pacientam kā sēdus, tā guļus stāvoklī. Pacienta pozicionēšana tiek padarīta vienkāršāka ar mūsu sistēmu, kurai ir trīskārši lāzera stari, kas veido pareizus anatomiskās pozicionēšanas punktus.

Optimāla attēlu apstrādes programmatūra

Planmeca ProOne® piedāvā vairākas attēlu rediģēšanas lietojumprogrammas dažādām rentgena vajadzībām. Jūs varat izvēlēties arī vajadzīgo ekspozīcijas formātu, lai samazinātu radiācijas devu atkarībā no pacienta un diagnostikas veida.

Lietotāja skārienjūtīgais panelis sniedz norādes

Krāsaina grafiskā lietotāja skārienjūtīgais panelis rāda skaidri salasāmu tekstu un simbolus, lai palīdzētu Jums darbā. Iestatījumi ir loģiski sagrupēti un viegli saprotami, kas palīdz paātrināt attēlu apstrādes ātrumu, lai Jūs varētu koncentrēties uz pareizu pacienta pozicionēšanu un runāt ar pacientu.

Bērnu režīms optimālai pediatrijas attēlu apstrādei2d_imaging_child_mode_pon

Bērnu režīmā attēla apstrādes zona tiek samazināta, un ekspozīcijas vērtības visās programmās, kā arī fokusa slānis var tikt samazināts panorāmas programmā. Pacienta deva ievērojami samazinās.