PLANMECA Promax 3D MAX

Planmeca ProMax® 3D Max

PROMAX3DMAX

 

Planmeca ProMax® 3D Max ir īpaša 3D attēlveides iekārta, kura spēj izveidot visus izmērus, kas nepieciešami, lai noteiktu diagnozi sejas un žokļu zonā – no vissīkākajām detaļām līdz attēliem, kas ietver visu galvu.

Padziļināta izpratne par anatomiju

Unikālā Planemca ProMax® 3D produktu grupa piedāvā nozares vadošo iekārtu sejas-žokļu attēlu veidošanā. Ir pieejami visi  apjoma izmēri no mazākajiem, īpašos gadījumos, līdz  visa galvaskausa attēliem. Planmeca ProMax® 3D Max, kas ir CBCT iekārta, ir paredzēta, lai iegūtu pilnīgu informāciju par pacienta anatomijas sīkakajām detaļām.

Ar maksimālo redzes lauku (FOV) no ø 23 x 26 cm, tā piedāvā pilnīgi jaunas iespējas diagnostikā ar  uzlabotiem attēla veidošanas programmatūras rīkiem.

Detalizēta diagnostika ar sejas 3D foto attēlu

Mūsdienu zobārstniecības pieprasījums pēc implantu operācijām  nepārtraukti pieaug, līdz ar to ir radusies nepieciešamība pēc uzlabotām rentgena iekārtām attēla veidošanas jomā. Lai apmierinātu mūsdienu ķirurģisko zobārstniecību un piegādātu augstas kvalitātes foto attēlu trīsdimensiju formātā ar ierobežotu pacientu radiācijas devu, Planmeca Promax 3D Max izmanto Cone Beam datortomogrāfijas (CBCT) tehnoloģiju. Šī novatoriskā, universālā, un dinamiskā foto attēla veidošanas iekārta pavērš jaunas iespējas zobārstiem klīnikās .

Planmeca Promax 3D Max atbilst daudzām diagnosticēšanas prasībām: kā endodontijā, periodontijā, ortodontijā, implantoloģijā, zobu un sejas-žokļu ķirurģijā, un TMJ analīzē.

Iepazīsties ar galvenajām iezīmēm

PMX3Dmax40H1_grayC

Lejuplādēt specifikāciju

Klīniskie foto uzņēmumi