PLANMECA Promax 2D

Planmeca ProMax 2D

promax2d

Planmeca ekstraorālo un intraorālo izmeklējumu veikšanai piedāvā divus alternatīvus risinājumus sejas-žokļu attēlu veidošanā. Planmeca ProMax® – ir pilns attēla veidošanas centrs – panorāmas un Cefalometriskajai attēlu veidošanā. Planmeca ProOne® izceļas ar  vienkāršību ttehnoloģijā. Tas ir kompakts un viegli lietojama panorāmas rentgena iekārta, kas ir izmaksu ziņā efektīva un elastīga.

 

 

 

                  Daudzfunkcionāls attēlu apskates centrs
 • Visām Jūsu diagnostikas vajadzībām
 • Viegla pozicionēšana – vienmēr augstākās kvalitātes attēli
 • Viegli pāriet uz 3D tilpuma tomogrāfu/CBCT

 

pmx10h5_313C

 

Planmeca ProMax® ir pilnīga sejas un žokļu attēlu apstrādes sistēma. Tās dizains un darbības principi ir balstīti uz jaunākajiem zinātniskajiem pētījumiem, tehnoloģiju inovācijām un visaugstākajām mūsdienu radioloģijas prasībām.

Unikālā autofokusa funkcija automātiski pozicionē fokusa slāni, izmantojot pacienta centrālo priekšzobu zemas devas testa attēlu. Funkcija balstās uz pacienta anatomijas īpašajām pazīmēm, lai aprēķinātu novietojumu un izveidotu praktiski nevainojamu pozīciju, kas ievērojami samazina nepieciešamību uzņemt attēlu atkārtoti. Rezultātā tiek iegūts ideāls panorāmas attēls.

Moderna tehnoloģija

 • Autofokusa funkcija veic automātisku pozicionēšanu ideāla panorāmas attēla iegūšanai
 • Dinamiskā ekspozīcijas kontrole (DEC) izmēra pacienta starojuma pārredzamību un automātiski pielāgo ekspozīcijas vērtības
 • Patentētā tehnoloģija SCARA (Selectively Compliant Articulated Robot Arm) nodrošina anatomiski pareizu attēla veidošanas ģeometriju, lai iegūtu skaidru, nevainojamu attēlu
 • Vienkārša atjaunināšana – jebkurā laikā pievienojiet cefalostata vai 3D attēla veidošanas funkcijas
Viegla lietošana
 • Pilnīgs pārskats par pacienta pozicionēšanu ar trīskāršu lāzera gaismu pacienta pozicionēšanai
 • Ērta piekļuve no sāniem
 • Lietotājam draudzīga grafiskā saskarne
 • Daudzfunkcionāla 2D attēlu apstrādes programmatūra  Planmeca Romexis®
 • TWAIN atbalsts un pilnīga atbilstība DICOM

Planmeca ProMax®

ir pilnīga sejas un žokļu attēla veidošanas iekārta. Projektēšanas un darbības principi ir balstīti uz jaunākajiem zinātniskajiem pētījumiem, tehnoloģiskiem jauninājumiem un atbilst mūsdienu vajadzībām radioloģijā.

Planmeca ProOne®

ir panorāmas rentgena iekārta. Planmeca ProOne ietver revolucionāras inovācijas un apvieno plašas diagnostikas iespējas ar visaugstāko attēla kvalitāti vienā kompaktā, lietotājam draudzīgā paketē.

Planmeca ProMax® 2D S3

Trīsdaļīgais modelis (SCARA3) Planmeca ProMax® 2D S3 ir paredzēts visām attēlveides vajadzībām: panorāmas, ekstraorāls panorāmas zobu rentgens, TMJ, sīnusa un 2D tomogrāfijai.

Planmeca ProMax® 2D S2

Divdaļīgajam modelim (SCARA2) Planmeca ProMax® 2D S2 ir pamata programma panorāmas, ekstraorāls panorāmas zobu rentgens, TMJ un sīnusa attēlu apstrādei.

Planmeca ProOne

Planmeca ProOne ietver revolucionāras inovācijas un apvieno plašas diagnostikas iespējas ar visaugstāko attēla kvalitāti vienā kompaktā, lietotājam draudzīgā paketē.

Abus modeļus ir iespējams ērti modernizēt, pievienojot 3D foto attēlu apstrādes funkciju.


No 2D uz 3D

Planmeca ProMax® – lielisks ieguldījums, kas ir drošs pret nākotnes izaicinājumiem

Planmeca ProMax® 2D ir izstrādāta tā, lai to būtu iespējams modernizēt, ja nepieciešams. Iekārta ir modulāra un ļauj viegli pāriet uz dažādām attēla veidošanas modalitātēm, savukārt uz programmatūru balstītā SCARA tehnoloģija ir ārkārtīgi elastīga un ļauj izmantot priekšrocības, ko sniedz jaunās attēla veidošanas projekcijas.

Neatkarīgi no tā, vai Jūs izlemjat pārnest 2D iekārtu uz 3D vai pievienot cefalometrisko joslu, Planmeca ir īstais risinājums tieši Jums.

Atsevišķas pozīcijas ir iespējams uzstādīt pirms piegādes vai pievienot vēlāk, padarot Planmeca ProMax par visdaudzpusīgāko pieejamo „viss vienā” rentgena iekārtu.


PLANMECA Romexis® ir programmatūra foto attēliem

Planmeca Romexis® viegli izmantojams programmatūras komplekts, tas nodrošina bagātīgu rīku komplektu, lai apmierinātu foto attēla veidošanas noteiktās prasības zobārstniecībā- kā mazās, tā  lielās klīnikās. Tā atbalsta universālo  2D un 3D foto attēlu klāsta veidošanu. Tā ir pasaulē vadošā foto attēla veidošanas programmatūra.

romexis_perusC