PLANMECA rotējošais krēsls

 Planmeca Chair™

chair

Ergonomisks, komfortabls pacientu rotējošs krēsls

  • Maksimāls komforts gan pacientam, gan zobārstu komandai
  • Perfekti pielāgojas dažādām speciālistu vajadzībām
  • Pielāgojams arī šaurās telpās, rotē par 180 grādiem

Daudzveidīgās, optimāli izveidotās īpašības nodrošina atsevišķi novietotajam krēslam Planmeca Chair™ lielisku darba ergonomiku. Tas ir ļoti labi piemērots ķirurģiskai ārstēšanai, un to var aprīkot arī ar Planmeca Compact™, ievietojot to mobilajā grozā vai pie griestiem piestiprinātajā ierīcē.

Vienkārša rotācija nodrošina elastību

Ar180º rotācijas funkciju krēslu ir iespējams pagriezt 90º pa kreisi un pa labi . Šī funkcija ir noderīga, izmantojot intraorālo rentgena iekārtu vai citu papildu aprīkojumu. Rotācijas funkcija ļauj brīvi iekārtot ārstniecības kabinetu, turklāt tā ir īpaši noderīga, ja telpa ir ierobežota.

CHAIR2C

Liela, stabila paplāte

Uz atsevišķā krēsla ir iespējams uzstādīt lielu, stabilu alumīnija paplāti, kas ir ideāli piemērota ortodontiskajai un ķirurģiskajai ārstēšanai. Paplāte ir ērti pārvietojama un spēj izturēt lielu slodzi.

Praktiskas dizaina detaļas

Dubultā leņķa galvas balsts nodrošina ērtu pacienta galvas pozīciju un sniedz labu piekļuvi ārstēšanas zonai. Ar ērto un vienkāršo galvas balsta regulēšanu krēslu ir iespējams viegli pielāgot jebkura izmēra pacientam. Augstas kvalitātes pārvalks izturīgam komfortam.

 C