MORITA TriAuto ZX

MORITA

TriAuto ZX

Kompakts un bez vadiem

Būtiskas iezīmes

TriAuto Zx ir pirmā šāda veida ierīce, kas apvieno bezvadu rokturi ar apekslokatoru, lai nodrošinātu maksimālu lietošanas elastību. Nepārtrauktā saknes kanāla uzraudzība sagatavošanas laikā tiek panākta ar otrādi apgriežamu LED displeju, kas ir iebūvēts tieši rokturī. Tas nozīmē, ka sistēmas lietošana ir droša un nešaubīga visos aspektos.

 

Bezvadu lietošana maksimālai elastībai

Bezvadu rokturis maksimālai lietošanas elastībai, kas ir lieliski pielāgots lietošanai vairākās ārstēšanas telpās. Roktura pilnīgam darba stāvoklim pietiek tikai ar vienas stundas uzlādi. Ar vienu pilnībā uzlādētu rokturi var sagatavot apmēram 15 sakņu kanālus. products_triauto-zx_features_01B

Pastāvīga failes stāvokļa pārbaude

Otrādi apgriežamais, rokturī iebūvētais LED displejs ļauj lietotājam pastāvīgi kontrolēt failes stāvokli saknes kanālā – turklāt tam ir arī skaņas signāls.

 

 

Trīs automātiskas drošības funkcijas

products_triauto-zx_features_02 products_triauto-zx_features_03 1. Automātiska ieslēgšana/izslēgšana Motors sāk automātiski darboties tad, kad faile tiek ievietota, un apstājas, kad tā tiek izvilkta. Tā nav jāiestata katram atsevišķajam kanālam, ne arī tad, ierīce ir ieslēgta.
MO_cp_torque_reverse_1_enMO_cp_torque_reverse_2_en 2. Automātiska griezes momenta maiņa Motors apstājas un maina griezes virzienu, ja tiek pārsniegts griezes momenta robežvērtība. Automātiskajam griezes momenta mehānismam var iestatīt dažādas griezes momenta robežvērtības. LED displejs iedegas un atskan skaņas signāls, kad šī funkcija tiek iedarbināta. Tas novērš failes aizķeršanos saknes kanālā.
MO_cp_apical_reverse_1_en MO_cp_apical_reverse_2_en 3. Automātiskā dziļuma maiņa Kad vīlītes gals sasniedz maksimālo iestatīto garumu, faile apstājas un samazina dziļumu. LED displejs iedegas un skaņas signāls informē par šo notikumu.

Rokturis automātiski izslēgsies pēc triju minūšu dīkstāves

Nav nepieciešama nulles pielāgošana

Ierīci nav jāiestata uz nulli pirms katra individuālā kanāla mērīšanas. Mikroprocesors kalibrē Tri Auto ZX automātiski, sagatavojot to lietošanai uzreiz pēc galvenā slēdža nospiešanas.

Tri Auto ZX var izmantot gan automātiskajā, gan manuālajā režīmā

Kompakta uzlādes stacija