MORITA TriAuto mini

Morita 

TriAuto mini

Kompakts bezvadu endodontiskais rokturis

TriAuto mini endodontiskais motors ar tā kompakto un labi konstruēto dizainu ir ļoti mazs un viegls. Pateicoties tā rokturim, zobārsts var strādāt tikpat smalki un precīzi, kā izmantojot manuālu faili, kamēr ierīces neskaitāmās automātiskās funkcijas uzrauga, lai tās failes nenobloķējas un nesalūzt.

Sīkā galviņa ļauj viegli piekļūt aizmugurējiem zobiem un aplūkot gan kanāla atvērumus, gan pulpas pamatu apstrādes laikā.

 

Sīka galviņa izcilai redzamībai

Galviņas diametrs ir tikai 9 mm, tā ir viegli lietojama un lieliski piemērota kanālu apstrādei. Tās tievā konstrukcija ļauj viegli piekļūt aizmugurējiem zobiem un tieši aplūkot apstrādes lauku.

Neliela galviņa labākai redzamībai ― salīdzinājums:
TriAuto mini      TriAuto ZX
products_triauto-mini_features_01-1 products_triauto-mini_features_02-1

Automātiskā kontrole un iestatījumi

TriAuto mini piedāvā automātisku ātruma, rotācijas virziena un griezes momenta kontroli, kas būtiski uzlabo kanāla apstrādes precizitāti un drošumu.

  • Rotācijas virziens: uz priekšu un atpakaļ
  • Griezes momenta maiņa: deviņi griezes momenta maiņas iestatījumi
  • Automātiskā kontrole: automātiska griezes momenta maiņa un palēnināšana

Viegli salasāms LCD displejs ― piemērots arī kreiļiem

Lietotājs var viegli nolasīt iedaļas, skaitļus un burtus skaidrajā un vienkāršajā displejā. Ja lietotājs ir kreilis, displeju ērtības labad var arī apgriezt otrādi.

products_triauto-mini_features_05-1 products_triauto-mini_features_06
TriAuto mini ērti iegulst rokā

Piemērots arī kreiļiem

Mugurējā izgaismojuma krāsa norāda uz pašreizējiem apstākļiem

LCD displejam ir mugurējais izgaismojums, lai to būtu viegli salasīt.

products_triauto-mini_features_07 products_triauto-mini_features_08-1
Lēns griezes moments    Ātrs griezes moments 

 

Mugurējā izgaismojuma krāsa norāda uz lielu vai mazu griezes slodzi

Par griezes momenta izmaiņām liecina ne tikai mērītājs, bet arī mugurējā izgaismojuma krāsas maiņa. Pieaugot griezes momentam, mugurējā izgaismojuma krāsas mainās no zilas uz zaļu un tad uz sarkanu, lai, ātri uzmetot acis, būtu skaidrs vispārējais stāvoklis. Turklāt mugurējais izgaismojums sāk mirgot, kad griezes moments sasniedz iestatīto līmeni.

Fona izgaismojums nosaka displeju tipus

Displejs maina krāsu. Kad displejs ir savienots ar Root ZX mini, tas attēlo izmaiņas atkarībā no failes gala atrašanās vietas kanālā, lai brīdinātu jūs un veicinātu drošu ierīces lietošanu.

products_triauto-mini_features_09-1 products_triauto-mini_features_10-1 Failes gala atrašanās vietas mērītājs tiek attēlots displejā, kad vīlīte tiek ievietota kanālā. Vīlītes mērītājs pārvietojas līdz ar failes galu, lai attēlotu tās atrašanās vietu kanālā.
products_triauto-mini_features_11-1 products_triauto-mini_features_12-1 Kad faile sasniedz maksimālo dziļumu, displeja krāsa mainās uz zaļu.
products_triauto-mini_features_13-1 products_triauto-mini_features_14-1 Ja failes gals pārsniedz maksimālo dziļumu, displeja krāsa mainās uz sarkanu.

 

Plašs ātrumu diapazons

Ir pieejami vienpadsmit ātruma iestatījumi no 50 apgriezieniem/min. līdz 1000 apgriezieniem/min. Tas ir ļoti ērti dažādiem faiļu veidiem un ārstēšanas vajadzībām.

Programmējami iestatījumi

Ātruma, griezes momenta un citu iestatījumu kombinācijas var ieprogrammēt. Vienkārši izvēlieties vienu no sešiem atmiņas numuriem, lai pārslēgtos no vienas kombinācijas uz citu.

Moduļu sistēma

Ierīci var papildināt ar mērīšanas funkciju, ja TriAuto mini ir savienots ar apekslokatoru Root ZX mini ar datu pārraides kabeli. Tādējādi kļūst pieejamas drošības funkcijas, kas novērš pārmērīgu apstrādi. products_triauto-mini_features_15-1

Moduļu sistēma vienmēr ir saderīga ar iepriekšējām versijām