MORITA DentaPort Root ZX

 

 

 

DentaPort Root ZX apekslokators ar patentēto koeficienta metodi vienmēr nodrošina precīzus mērījumu rezultātus neatkarīgi no skalošanas šķīduma vai asiņu klātbūtnes saknes kanālā. Ja vēlaties, DentaPort Root ZX var būt ne tikai ļoti precīzs apekslokators. Kombinācijā ar TriAuto OTR sakņu kanāla sagatavošanas moduli, izstrādājumu var izmantot arī sakņu kanālu sagatavošanai.

  • Skaņas signāls lielākam drošumam. Kad faile sasniedz vai gandrīz ir sasniegusi saknes galu, tiek noraidīts signāls, kas ļauj zobārstam vieglāk pārvietot faili saknes kanālā.
  • Nav vajadzīga nulles pielāgošana. Vienmēr gatavs tūlītējai lietošanai. Ierīce nav jāiestata uz nulli pirms katra individuālā kanāla mērīšanas.
  • Viegls, bet stabils ietvars.
  • Automātiska kalibrēšana. Augstākā iespējamā precizitāte ― pat mainīgos kanāla apstākļos.
  • Precīzi un uzticami mērīšanas rezultāti. DentaPort Root ZX nodrošina absolūti precīzus mērījumus neatkarīgi no skalošanas šķīdumu vai asiņu klātbūtnes saknes kanālā.

Liels krāsu displejs

DentaPort Root ZX izceļas ar savu skaidri strukturēto, lielo LCD krāsu displeju, kam ir skaidrs stabiņu grafika indikators un izteikts attēla kontrasts. Tādējādi tas spēj attēlot precīzu failes stāvokli saknes kanālā.

products_root-zx_features_02 products_root-zx_features_03 products_root-zx_features_04

1. Liels krāsu displejs

2. Pielāgojams atsauces punkts

3. Failes stāvoklis

4. Zilie indikatori iedegas, kad faile sasniedz saknes galu

 

Modulāra paplašināšana ar DentalPort TriAuto OTR      

Kombinācijā ar DentalPort Tri Auto OTR jūs varat pārveidot DentalPort Root ZX viegli lietojamā endodontiskajā motorā ar mērīšanas un polimerizācijas funkciju. Ja jūs jau izmantojat DentaPort Root ZX moduli, varat uzlabot to ar sagatavošanas funkciju

products_root-zx_features_06B products_root-zx_features_07B