MELAG Autoklāvi

Melag

MELAG ir neliels ģimenes uzņēmums, kas specializējies sterilizācijas iekārtu ražošanā medicīnai un šai jomā darbojas jau vairāk nekā 50 gadus. Šo veiksmīgās darbības gadu laikā MELAG ir kļuvis par vadošu sterilizācijas iekārtu ražotāju. Visā pasaulē pārdotas vairāk nekā 335,000 MELAG iekārtas, kas apliecina MELAG izgatavoto sterilizācijas iekārtu īpašo kvalitāti – iekārtas tiek izgatavotas vienīgi Vācijā.

Autoklāvi ir izgatavoti un pārbaudīti saskaņā ar stingri noteiktiem kvalitātes kritērijiem. Pirms iekārtu lietošanas rūpīgi izlasiet „Lietošanas rokasgrāmatu”. Autoklāva darbības efektivitāte, ilgums un vērtība ir atkarīga no rūpīgas instrumentu sagatavošanas pirms sterilizācijas veikšanas, kā arī no pareizas iekārtas kopšanas.

MELAG personāls un vadība


MELAquick 12+ – Kompakts. Ātrs. Spēcīgs.

Ātrais tvaika sterilizators ļaus ietaupīt prakses laiku un naudu, apstrādājot uzgaļus atbilstoši higiēnas standartiem. Uzgaļus, turbīnas, profilaktiskos instrumentus un citus standarta prakses instrumentus (garumā līdz 20 cm) var sterilizēt pacientu ārstēšanas starplaikā un tas aizņem tikai aptuveni septiņas minūtes. Ir pieejamas trīs S klases programmas: visas programmas atbilst Eiropas standartam EN 13060. Ne tikai gaisa novadei, kas ir nepieciešama uzgaļu sterilizācijai, bet arī žāvēšanai ir būtiska nozīme. 

Ārstēšanas process

Papildus uzgaļu higiēniskās apstrādes nodrošināšanai MELAquick 12 + ļauj praksei ietaupīt laiku un naudu. Tādējādi var veikt turbīnu un leņķa uzgaļu, kā arī citu zobārstniecības instrumentu sterilizāciju pēc katra pacienta ārstēšanas vien septiņās minūtēs. Tas būtu nepraktiski normālajos prakses autoklāvos. Tas nozīmē, ka prakse varam ietaupīt uz papildu turbīnu un leņķa uzgaļu komplektiem, kā arī citiem zobārstniecības instrumentiem.

Kopsavilkums

MELAquick 12+ taupa laiku un naudu, tas ir elastīgs lietošanā un sniedz drošumu medicīnas ierīču apstrādē. Tā izmēri ir aptuveni 20,5 x 45 cm (augstums x dziļums) un tas ir ļoti kompakts un ātrs palīgs ārstēšanas telpā.

 


Autoklāvam Vacuklav®31-B+ ir trīs sterilizācijas programmas 134°C temperatūrā: “Universālā programma” (ietītiem priekšmetiem), “Prion programma” (īpaša universāla programma), “Ātrā programma” neietītiem priekšmetiem un “Maigā programma” (sterilizācijas programma audumiem un gumijas izstrādājumiem 121°C temperatūrā). Lietotājs katrā laikā var veikt autoklāva darbības papildus pārbaudes, izmantojot Bowie & Dick tvaika iespiešanās testu un vakuuma testu hermētiskuma pārbaudei. Iespējama arī papildus programma “MELAsteam®“, kas darbojas 136°C temperatūrā.