LM

Vieni no labākajiem zobārstniecības instrumentiem pasaulē

LM-Dental ir laidis tirgū Sharp Diamond- periodontoloģijas rokas instrumentu ar mikropārklājumu, kas nav jāasina. Sharp Diamond instrumenta gals ir izgatavots no izcili izturīga īpašu metālu sakausējuma un tā izturība pret nolietošanos ir uzlabota ar aizsargājošu mikromembrānas pārklājumu.

LM-Dental instrumenti ir inovāciju līderis, kas ražoti ievērojot, īpašās zobārstniecības ekspertu vajadzības. Turklāt, esot pastāvīgā komunikācijā ar produktu gala lietotājiem, LM-Dental spēj nodrošināt produkta esamību līdera pozīcijās. LM-Dental instrumentiem ir biezāks rokturis, optimizēta forma, elastīga virsma, vieglums un krāsu kodēšanas iespējas.

Sharpen Free (pašuzasinošs) mikropārklājums

Pilnveidotais Sharp Diamond ir vēl asāks, stiprāks un labāks. Ar uzlabotu rūdījuma gradientu ir panākta vēl lielāka stiprības pakāpe instrumentiem. Jaunie instrumenti ir pārklāti ar papildus daudzslāņu pārklājumu,padarot tos vēl izturīgākus! Instrumentu metāla daļas ir padarītas tumšākas, lai vieglāk atšķirt tos no citiem instrumentiem.

 • Mikromembrānas pārklājums, kas ir radīts ar visprogresīvāko vakumpārklāšanas (PVD ‒ pysical vapor deposition) tehnoloģiju
 • Pārklājums Sharp Diamond instrumentiem sniedz maksimālu izturību pret nolietošanos un izcilu cietību
 • Pārklāšanas process nenotrulina asmeni
 • Nesatur niķeli
 • Izstrādāts sadarbībā ar vadošo universitāti un pārklāšanas ekspertu Somijā
 • Labākais klīniskajās pārbaudēs

Priekšrocības

 • Laika un naudas ietaupījums
 • Visaugstāk novērtētās ergonomiskās īpašības
 • Ilgstošs, noturīgs asums
 • Uzlabota produktuvitāte un klīniskie rezultāti

Cietība

 • Ciets instruments ir izteikti izturīgs pret nolietošanos un veicina instrumenta izturību
 • Sharp Diamond ir vislielākā cietība salīdzinājumā ar visiem pārklātajiem rokas instrumentiem pašlaik tirgū

Sharp Diamond klāsts

 • 9 iecienīto pašuzasinošo  periodontālo instrumentu klāsts ar LM-ErgoSense rokturi
 • Miniatūra izmēra gali sniedz vislabāko efektu, ja asināšana nav nepieciešama
 • Instrumenti saglabā savu izmēru un strukturālās īpašības visu lietošanas laiku

 

Ergonomika ir vadošais fokuss produktu attīstībā kopš uzņēmuma dibināšanas. Balstoties uz jauniem pētījumiem un apzinoties ergonomisku instrumentu nozīmi, tā rezultātā ir tapis LM ErgoSense, nākotnes ikona zobārstniecībā. Ar mūsdienu pārklājuma tehnoloģiju ir pievienotas papildus funkcijas, kas piedāvā unikālas priekšrocības, gan zobārstniecības speciālistiem, gan pacientiem. Pašuzasinošie periodontālie  instrumenti pie kuriem nepielīp kompozīta materiāls  ir beidzot realitāte.

Papildus jauna līmeņa ergonomikai, LM-ErgoSense piedāvā jaunas iespējas ar savu iebūvēto RFID tehnoloģiju, kopā ar skenēšanas lasītāju un programmatūru radot unikālu Dentālo izsekošanas sistēmu.


Šodien liela uzmanība ir vērsta uz ergonomiku – neaizmirstot par efektivitāti. LM-ErgoSense rokas instruments, atbilst abām šīm prasībām, un ir patiesi unikāla kombinācija, ergonomiskam dizainam un integrētām jaunām tehnoloģijām. LM-ErgoSense ir rezultāts intensīvai pētniecībai produktu attīstībā cieši sadarbojoties ar zobārstniecības speciālistiem. Ergonomisks, augstas kvalitātes roku instruments, kas dabiski ieguļas rokā. Patiesi ergonomiska instrumenta roktura vērtība nekad nevar būt uzsvērta pietiekami. Ir konstatēts, ka rokas instruments ar biezu silikona rokturi, ir ergonomiskāks un produktīvāks, nekā plānāki rokturi. LM-ErgoSense tika novērtēts kā labākais desmit no četrpadsmit norādītām lietošanas īpašībām, salīdzinājumā ar citiem pārbaudītajiem instrumentiem skēlinga simulācijās.

 


LM-Dental izstrādāto ideju par ergonomisku instrumentu ar uzlaboto RFID mikročipu, tagad var integrēt jaunā LM- ErgoSense instrumentu rokturī, kas ar RFID lasītāja palīdzību ļauj pilnīgu un ticamu izsekojamību instrumentam. Skenēta un dokumentēta informācija uzlabo pacientu drošību, materiāla pielietošanu un palielinātu rentabilitāti.

   LM-ErgoSense instrumentus var apvienot

 • RFID mikročipu lasītājiem, kas ļauj sekot instrumenta darbības gaitai
 • Servera programmatūru un mākoni datu dokumentācijai

Izsekojamība uzlabo pacientu drošību un uzlabo līdzekļu pārvaldi un izmaksu efektivitāti.

LM_DTS_circle_Lv

Links uz oficiālo LM-Dental mājas lapu