IEKĀRTAS

Planmeca zobārstniecības iekārtas

PLANMECAS zobārstniecības iekārtu viegli piemērot MINŪTES laikā 

  • ar PlanID personalizēto karti 
  • ārsta darbam, kurš strādā ar labo roku, gan ārsta darbam, kurš strādā ar kreiso roku

Jaunākā informācija par Planmecas zobārstniecības iekārtām pieejama Planmeca.com

Izstrādātas ilgstošai lietošanai

Viegls dizains

Visām Planmeca ārstniecības iekārtām ir unikāls un vienkāršs dizains, kas nodrošina pietiekami daudz vietas gan Jums, gan Jūsu asistentam, lai strādājot Jūs justos brīvi un ērti. Mūsu ierīces ar sānu pacelšanas mehānismu un strūklaku komplektā ir ļoti kompaktas.

Gludas virsmas, lieliska izturība

Lai nodrošinātu maksimālu izturību, ir izmantotas alumīnija detaļas un epoksīda krāsas apdare. Virsmas ir bez šuvēm un ir pārklātas ar pulvera krāsu atbilstoši visstingrākajām infekciju kontroles prasībām.

Ideāla modulāra konstrukcija

Visas mūsu iekārtas ir izstrādātas, raugoties nākotnē. Tādēļ tās var viegli uzlabot, pievienojot jaunākās funkcijas un inovācijas zobārstniecības nozarē.

Godalgots dizains

Mūsu mērķis ir radīt izturīgus, skaista dizaina produktus, kas iztur laika pārbaudi, un mēs pievēršam īpašu uzmanību detaļām. Ikvienam mūsu radītajam produktam ir visaugstākā kvalitāte, un tie palīdzēs izveidot profesionālu tēlu Jūsu zobārstniecības kabinetā un iegūt pacientu uzticību.

Infekciju kontrole par augstāko prioritāti

Infekciju kontrole un tīra ūdens nodrošināšana vienmēr ir bijuši svarīgi Planmeca produktu dizaina un to izstrādes aspekti. Daudzu gadu ciešā sadarbība ar vadošajām zobārstniecības universitātēm mikrobioloģijas nozarē ir veicinājusi visaptverošu un zinātniski pierādītu risinājumu izstrādi mūsu ārstniecības iekārtu ārējai un iekšējai infekciju kontrolei.

Vienkārši īstenojama ārējā infekciju kontrole

Gludās un viendabīgās Planmeca ārstniecības iekārtu virsmas ir viegli tīrāmas un nodrošina izcilu ārējo infekciju kontroli, kas nepieciešama zobu ārstēšanas drošībai. Ar pulvera krāsu pārklātās epoksīda virsmas ir ārkārtīgi izturīgas un noturīgas pret mazgāšanas līdzekļu iedarbību. Visus galvenos komponentus var sterilizēt autoklāvā, un bļodiņu ir iespējams noņemt, atvieglojot tās tīrīšanu.

Vienmēr tīrs ūdens

Planmeca modernie tīra ūdens nodrošināšanas risinājumi garantē, ka ūdens, kas nonāk pacienta mutē, vienmēr ir tīrs, radot drošu vidi gan pacientam, gan darbiniekiem. Augsti automatizētā ūdens attīrīšanas sistēma Planmeca Waterline Cleaning System™ nodrošina, ka bioplēve tiek efektīvi izvadīta no ārstniecības iekārtas ūdensvadiem.

Vadošā tehnoloģija iesūkšanas šļūteņu tīrīšanai

Planmeca ir izstrādājusi novatorisku sistēmu iesūkšanas šļūteņu tīrīšanai, garantējot, ka iesūkšanas sistēma darbojas efektīvi un sniedz drošu ārstniecības vidi.

 Polsterējuma krāsas

Izvēlieties Jūsu mīļākās krāsas un papildiniet ārstniecības iekārtas izcilo dizainu ar personīgu pieskārienu. Izvēlieties ideālo krāsu  un radiet sev vēlamo iekārtas izskatu!