CAD/CAM

cadcam2

Planmeca Chairside CAD/CAM

 zobārstiem

Planmeca Chairside CAD/CAM™ ir integrēts iekārtas risinājums, kas piedāvā zobārstiem pilnu integrētu digitālo darba plūsmu ar trim vienkāršiem soļiem – ultra ātra intraorālā skenēšana, izsmalcināts dizains un augstas precizitātes frēzēšana.

Tas viss ir pārredzami integrēts, izmantojot Planmeca Romexis programmatūru, tāpēc visi 2D un 3D pacientu dati ir pieejami vienā programmā. Pirmoreiz viena un tā pati programmatūra tiek izmantota gan rentgena attēlu uzņemšanai, gan CAD/CAM darbībām.

Planmeca Lab CAD/CAM

 zobu tehniķu laboratorijām

Planmeca Lab CAD/CAM™ risinājums zobu tehniķu laboratorijām ietver ātru darba virsmas skeneri, kuram nav nepieciešama speciāla kopšana, kā arī izsmalcinātu programmatūru un piecasu frēzēšanas iekārtu. Laboratorijas var arī pasūtīt ātrus un uzticamus frēzēšanas pakalpojumus no Planmeca modernā PlanEasyMill™ frēzēšanas centra ar plašu materiālu izvēli un ātru piegādi.

 

 

Planmeca PlanScan uzņēmums Plandent Forssbergs ir nācis klajā ar pilnīgi atvērtu CAD/CAM sistēmu, kas palielina elastību un lietotājdraudzīgumu, zobārstam veicot digitālo attēla veidošanu.

Planmeca PlanScan ir pasaulē pirmais iekārtā iebūvētais skeneris. Alternatīvi šo skeneri ir iespējams izmantot arī ar USB klēpjdatorā. PlanScan tehnoloģija ir būvēta, balstoties uz ilgu pieredzi bezpulvera intraorālajā skenēšanā. Tā izmanto patentētu skenēšanas tehnoloģiju ar zilo lāzeru, kas paaugstina 3D attēlu uztveršanas kvalitāti, precizitāti un ātrumu, līdz ar to uzlabojot arī lietotājdraudzīgumu.

PlanScan sistēma izmanto jaudīgu portatīvo klēpjdatoru, kuru zobārsts var viegli pārvietot un izmantot citās telpās. Vienlaikus tiek veikta skenētās informācijas pārraide izmantojot bezvadu savienojumu ar CAD/CAM sistēmas Planmeca PlanMill® 40. Tas nodrošina lielāku elastīgumu un produktivitāti.

Jūs varat izvēlēties vai nu pilnu digitālo darbplūsmu, vai tikai dažas jums nepieciešamās sadaļas, kas ir iespējams ar pilnīgi atvērto sistēmu ar STL filtru. Mūsu unikālie pilnie risinājumi ietver visus nepieciešamos instrumentus darbam ar CAD/CAM no dažādiem skeneriem ar modernu CAD programmatūru.

Planmeca PlanScan® Lab – augstas kvalitātes ģipša modeļu skenēšana

CAD/CAM darba plūsma

workflow8